Lędziny 43-143 ul. Oficerska 20A

Magazyn, Dystrybucja

TEL: +48 793 397 752

Szybki kontakt 6:00 do 22:00

Sklep online 24/h

Ruszyła Promocja na ekogroszek

Poszukujesz sprawdzonego dostawcy ekogroszku? Lepiej nie mogłeś trafić. Nasz skład oferuje dostęp do najlepszych i sprawdzonych ekogroszków jak i innych sortymentów węglowych

O NAS:

Mija 9 lat odkąd mamy przyjemność współpracować z Państwem jako dostawca węgla i opału.

Państwa współpraca z nami, oraz fakt, że dostarczaliście nam swoje cenne uwagi i komentarze (zarówno pozytywne, jak i negatywne) pozwoliło nam zmieniać się, rozwijać i doskonalić…

W ciągu tych kilku lat, zrozumieliśmy, że to co gwarantuje firmie handlowej sukces na rynku, to przede wszystkim zadowolenie klienta i właśnie w tym kierunku zmierzają wszystkie nasze działania.

Dlatego mamy nadzieję, że już daliśmy się Państwu poznać, jako firma rzetelna, uczciwa i wychodząca naprzeciw Państwa potrzebom.

Nasza szeroka oferta daje Państwu wybór pomiędzy niską ceną a najwyższą jakością dostarczanego opału. Państwo decydujecie co zamawiacie i dokładnie to, co zamówiliście, w wybranym przez Państwa terminie otrzymujecie.

Gwarantujemy Państwu zawsze promocyjne ceny, szybką realizację zamówień, oraz pełną dokumentację (dokument dostawy z wagą towaru i paragon lub fakturę VAT).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu, realizując zamówienia od poniedziałku do piątku od godziny 6 do godziny 20.00, a w soboty do godz. 16.00.

  • Oferujemy szeroką gamę węgla luzem oraz workowanego PGG Sp z.o.o  Katowickiego Holdingu S.A z dostawa gratis do Państwa domów i firm.

Drogi kliencie pamiętaj, że w naszej firmie masz pełne prawo do reklamacji zakupionego węgla i udzielania wszelkich uwag dotyczących jakości wykonanej usługi przez kierowce, jakości i ilości węgla dostarczanego przez nasza firmę do Państwa domów i firm.

Zapraszam na codzienne promocje na naszej stronie.

Najniższe ceny od marca do sierpnia.

Licząc na dalszą, równie owocną współpracę z Państwem, zapraszam do składania zamówień.